KRYNICA ZA PÓŁ CENY. O CO TU CHODZI? 15 - 17 MARCA 2019r.

Data od: 2018-12-05 do: 2019-03-17

.

Krynica za pół ceny. O co tu chodzi?

 

Od 15 do 17 marca szczególnie warto wybrać się do Krynicy-Zdroju, bo będzie tu można skorzystać z ofert i usług turystycznych po obniżonych cenach.

 Projekt "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny", który wystartuje w całej Polsce  po raz szósty w połowie marca, ma na celu promowanie atrakcji i usług turystycznych poza głównym sezonem turystycznym. Dzięki niemu każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

 Krynica-Zdrój po raz kolejny bierze udział w akcji. Podmioty w niej uczestniczące (branża, gastronomia, stacje narciarskie, muzea, kolej,  itp.), świadczące usługi turystyczne zaoferują zniżki, wynoszące co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej, większość ofert nie jest limitowana.

 - Potencjał macie Państwo  przeogromny. Są tutaj najpiękniejsze miejsca: jeziora, góry"- podkreśliła Olga Piekarzewska, główna specjalistka Wydziału Planowania i Upowszechniania Turystyki  w Ministerstwie Sportu i Turystyki, podczas ubiegłorocznego Salonu Przemysłu Turystycznego, organizowanego przez Fundację Sądecką - " Projekt "Polska-zobacz więcej. Weekend za pół ceny" jest realizowany  dwa razy w roku, poza sezonem.  Warto w nim uczestniczyć , gdyż przynosi wiele korzyści. Turyści masowo z  tej propozycji korzystają.

 Projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej organizowany jest dwa razy w roku - w marcu i w październiku.

 

http://www.sadeczanin.info/gospodarka/krynica-za-pol-ceny-o-co-tu-chodzi