Krynica przeżyła weekendowy najazd turystów

Data od: 2018-12-04 do: 2019-03-25

.

Oblężenie uzdrowiska. Krynica przeżyła weekendowy najazd turystów

Niedziela w Krynicy-Zdroju była pierwszym w tym roku, tak bardzo słonecznym i ciepłym dniem. Temperatura sięgała 20 kresek powyżej zera. Ci, którzy skorzystali z oferty „Weekend za pół ceny” i przyjechali do uzdrowiska na pewno nie żałują.
 

 

Pogoda  w ostatni weekend (15-17 marca) dopisała, szczególnie w  niedzielę, gdy  temperatura gwałtownie podskoczyła aż do 20 stopni Celsjusza. Na trawnikach pojawiły się dywany fioletowych i białych krokusów, przebiśniegów oraz stokrotek.  

 

Deptak i Górę Parkową wypełnili spragnieni słońca i ciepła mieszkańcy uzdrowiska,  turyści oraz kuracjusze. Ze ścieżek rowerowych chętnie korzystali cykliści.

 

Krynica-Zdrój po raz kolejny uczestniczyła w akcji „weekend za pół ceny”.  Podmioty w niej biorące udział  (branża, gastronomia, stacje narciarskie, muzea, kolej,  itp.), świadczące usługi turystyczne oferowały zniżki, wynoszące co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej, większość ofert nie była limitowana.

 

Projekt "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny" promuje atrakcje  i usługi turystyczne poza głównym sezonem turystycznym. Dzięki temu każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

 

"Weekend za pół ceny" jest realizowany  dwa razy w roku, w marcu i pazdzierniku. Turyści masowo z  tej propozycji korzystają. 

 

Organizatorami projektu są: Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. 

 

https://sadeczanin.info/wiadomosci/oblezenie-uzdrowiska-krynica-przezyla-weekendowy-najazd-turystow