kursuje w każdą sobotę (od 4 lipca do 29 sierpnia 2020 r.)
KRYNICA - ZDRÓJ --> BARDEJOV
wyjazd:
10:00 - KRYNICA - ZDRÓJ (ul. Ebersa)
10:10 - TYLICZ (drewniany kościół)
przyjazd:
10:35 - BARDEJOV (przed dworcem kolejowym)
10:50 - BARDEJOVSKIE KUPELE (dworzec PKS)
BARDEJOV --> KRYNICA - ZDRÓJ
wyjazd:
15:00 - BARDEJOVSKIE KUPELE (dworzec PKS)
15:15 - BARDEJOV (przed dworcem kolejowym)
przyjazd:
15:40 - TYLICZ (drewniany kościół)
15:50 - KRYNICA - ZDRÓJ (ul. Ebersa)
Data od: 2016-06-14 do: 2024-04-06
. więcej
Data od: 2016-06-14 do: 2024-04-13
. więcej
Data od: 2016-06-15 do: 2024-04-14
. więcej
Data od: 2016-06-20 do: 2024-04-27
. więcej
Data od: 2016-06-24 do: 2024-06-30
. więcej
Data od: 2016-06-27 do: 2024-05-05
. więcej
Data od: 2016-06-30 do: 2024-05-16
. więcej
Data od: 2016-07-02 do: 2024-05-20
. więcej
Data od: 2016-07-10 do: 2024-06-01
. więcej
Data od: 2016-07-10 do: 2024-07-27
. więcej