Z A R E K L A M U J S I Ę
facebook instagram

Abakan

ul. Piłsudskiego 41, 33-380 Krynica-Zdrój
kom. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Informacje o obiekcie

 

Zapraszamy do komfortowego apartamentu samym centrum Perły Polskich Uzdrowisk – Krynicy Zdroju. Apartament Abakan zlokalizowany jest w nowoczesnym apartamentowcu  oddanym do użytkowania w 2010 roku.

Budynek położony  jest w wyjątkowym miejscu pozwalającym korzystanie z piękna Krynicy podróżującym każdym środkiem lokomocji.

Formuła wynajmu pozwala naszym Gościom na swobodne i  niezależne korzystanie z samego apartamentu jak również z miejsca parkingowego i pomieszczenia  (wykorzystywanego jako miejsce przechowywania nart, rowerów lub innego sprzętu sportowego).

Apartamentowiec zlokalizowany jest w odległości 300 metrów do Deptaka Krynickiego, Muzeum Nikifora i innych miejsc będących wizytówką Krynicy. Osoby chcące skorzystać z dobrodziejstw wód źródlanych mogą do nich dotrzeć spacerem, gdyż odległości do zdroju wód: Słotwina, Jan Józef oraz do Domu Zdrojowego to 10 minutowy spacer.

Dla narciarzy – najbliższy rodzinny wyciąg narciarski (…..) znajduje się w odległości 200 metrów. Sklepy spożywcze, wypożyczalnie sprzętu sportowego i obiekty gastronomiczne znajdują się w niedalekiej odległości. Szczególnie polecamy wizytę na bazarku (150 metrów) na którym będziecie Państwo mogli nabyć wyroby rzemiosła regionalnego oraz artykuły spożywcze pochodzące z ekologicznie czystego regionu Beskidu Sądeckiego i Niskiego.

Lokalizacja apartamentu pozwala również wielbicielom wędrówek i marszrut górskich na szybkie wejście na szlaki turystyczne

 

Zewnętrzny kalendarz wolnych terminów:

Kalendarz

 


Odległość od centrum Krynicy 500 m

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >>
e-mail: kontakt@apartament.netstrefa.com.pl

Opis pokoi

 

Apartament:

Apartament Abakan to bardzo przestronne studio z aneksem kuchennym i łazienką (powierzchnia całości to 30 m2). Z okien apartamentu widok na Górę Krzyżową dzięki czemu o każdej porze roku i dnia nasi Goście mogą odpoczywać w ciszy i spokoju. Przygotowując i wykańczając apartament  staraliśmy się stworzyć Naszym Gościom takie warunki, w których sami czulibyśmy się miło, bezpiecznie i w pełnym poczuciem relaksu.

Wyposażenie:

Apartament dostosowany jest dla 3 osób, znajdują się w nim: podwójne łóżko o wymiarze 140x 200 cm oraz niezależne łóżko (dostawka) o wymiarze 80x190.  W obydwu łóżkach zainstalowaliśmy wysokiej klasy materace zapewniające zdrowy sen..W pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, czajnik elektryczny, komplet naczyń kuchennych oraz talerzy i sztućców) pozwala na przygotowanie posiłków w sytuacji gdy nie zdecydujecie się Państwo korzystać z oferty gastronomicznej okolicznych lokali.

Nasi Goście po spacerach, wycieczkach górskich bądź czasie spędzonym na stokach będą mogli odpocząć słuchając muzyki bądź oglądając programy telewizyjne (telewizja kablowa) na wysokiej klasy sprzęcie RTV.  Zapewniamy naszym Gościom pełen komplet pościeli, ręczników.

Prezentowana cena zawiera: koszt wynajęcia na dobę całego apartamentu, wraz z miejscem parkingowym oraz pomieszczeniem gospodarczym w garażu podziemnym, sprzątanie końcowe.

Cennik

ZIMA 2021 200.00 PLN / apartament
Poza sezonem 140.00 PLN / apartament
Weekend majowy 170.00 PLN / apartament
Weekend Boże Ciało 170.00 PLN / apartament
Sezon letni: 20 czerwca - 15 września 160.00 PLN / apartament

UWAGA! Obowiązuje dodatkowa opłata miejscowa stawka dzienna: Krynica - Zdrój: 4,40 zł. Tylicz: 2,30 zł. Żegiestów: od 0 do 7 lat 0,00 zł ; od 8 do 18 lat 2,00 zł ; od 19 lat 4,40 zł.

Galeria zdjęć

   

Zapytaj o wolny termin

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Abakan.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl