Sanatorium Zgoda

Informacje o obiekcie

SANATORIUM  UZDROWISKOWE  ZGODA

 

 Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda usytuowane jest w centrum malowniczej Krynicy-Zdrój, w bliskiej odległości od słynnego deptaku, pijalni wód mineralnych i leczniczych, zielonych parków i licznych krynickich atrakcji.

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda specjalizuje się w kompleksowej rehabilitacji, leczeniu chorób przewlekłych oraz szeroko pojętej profilaktyce. 60-letnie doświadczenie w organizacji pobytów leczniczych pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Priorytetem naszych działań jest poprawa samopoczucia, sprawności, rozwijanie zainteresowań oraz stwarzanie warunków do wzajemnej integracji odwiedzających Gości.

 

Organizujemy przez cały rok:

·         3-tygodniowe turnusy sanatoryjne refundowane częściowo przez Narodowy Fundusz Zdrowia;

·         2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowane częściowo przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych;

·         2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne prywatne;

·         Tygodniowe wczasy zdrowotne prywatne;

·         Tygodniowe pobyty wypoczynkowe;

·         Pojedyncze noclegi z wyżywieniem.

 

Stosujemy różnorodne metody lecznicze:

·         Balneoterapia;

·         Peloidoterapia;

·         Hydroterapia;

·         Kinezyterapia;

·         Fizykoterapia;

·         Termoterapia;

·         Masaż leczniczy.

 

Do Państwa dyspozycji:

·         80 miejsc noclegowych w pokojach: 1, 2, 3-os oraz Studio 2+1, wyposażonych w TV,  telefon, radio, czajnik bezprzewodowy

·         Jadalnia

·         Profesjonalna baza zabiegowa

·         Sala gimnastyczna z elementami siłowni

·         Świetlica

·         Biblioteka

·         Internet bezprzewodowy

 

Ciesz się zdrowiem przez długie lata!

 


Odległość od centrum Krynicy 1 km

Opis pokoi

 

Kameralne sanatorium posiada 80 miejsc noclegowych.
Sanatorium oddaje do Państwa dyspozycji przytulnie urządzone pokoje 1, 2, 3-os oraz rodzinne pokoje typu Studio. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, zaś większość z nich posiada balkony. Dbając o zapewnienie Gościom komfortowego pobytu, każdy pokój wyposażono w telewizję, telefon, radio, czajnik elektryczny, ręczniki oraz bezprzewodowy Internet. Część pokoi jest  odpowiednio przygotowana na przyjęcie osób niepełnoprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Podczas pobytu w Sanatorium Goście mają możliwość korzystania z sali gimnastycznej z elementami siłowni, biblioteki, piłkarzyków, stanowiska komputerowego i bezprzewodowego Internetu.

 

Okolica

Kilka słów o  Krynicy-Zdrój

 

Krynica-Zdrój, często nazywana „Perłą Polskich Uzdrowisk” leży w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-720 m n.p.m. w malowniczej dolinie potoku Kryniczanka. Uzdrowisko otaczają zalesione wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej i Jasiennika. Najwyższym szczytem gminy Krynica-Zdrój, wznoszącym się na wysokość 1114m jest Jaworzyna Krynicka.

Położenie geograficzne Krynicy-Zdrój na południowych nasłonecznionych stokach, stwarza specyficzny mikroklimat leczniczy. Występują tu znaczne wahania temperatury i ciśnienia atmosferycznego w ciągu doby, duża ilość dni słonecznych w ciągu roku oraz długie otrzymywanie się pokrywy śnieżnej. Warunki te sprzyjają uprawianiu turystyki, rekreacji i sportu, w szczególności narciarstwa. Niewątpliwy wpływ na naturalne piękno krajobrazu Krynicy-Zdrój ma wysoki stopień zalesienia. Znajduje się tu aż 16 rezerwatów przyrody. Ogromnym atutem Krynicy-Zdrój jest wolne od zanieczyszczeń powietrze, zawierające znaczną ilość ozonu i olejków eterycznych o działaniu uodparniającym i bakteriobójczym.

Krynica-Zdrój sławę swą jako uzdrowisko zawdzięcza unikalnym w skali europejskiej wodom mineralnym i leczniczym.  Na obszarze uzdrowiska znajdują się 23 ujęcia wody, a do najbardziej znanych należą Jan, Zdrój Główny, Tadeusz, Słotwinka, Mieczysław, Zuber. Wybitne właściwości lecznicze i smakowe krynickich wód można poznać w pijalniach:

Pijalnia Główna (w centrum, przy Deptaku)

Pijalnia Mieczysław (w Starym Domu Zdrojowym)

Pijalnia Jana (w Parku Zdrojowym, u podnóża Góry Parkowej)

Pijalnia Słotwinka (w Parku Słotwińskim)

Specyficzne walory klimatyczne oraz wody mineralne Krynicy-Zdrój wykorzystywane są w leczeniu wielu schorzeń, w tym chorób układu trawienia, chorób układu moczowego, chorób układu krążenia, chorób krwi i układu krwiotwórczego chorób układu nerwowego, chorób przemiany materii, chorób kobiecych i innych.

Krynica-Zdrój to nie tylko leczniczy klimat, ale i niewyczerpane źródło imprez artystycznych, wyjątkowa architektura oraz niepowtarzalna atmosfera. Uzdrowisko i jego okolice obfitują w wiele ciekawych zabytków. Warto wstąpić do Muzeum Nikifora, krynickiego malarza prymitywisty, który dzięki swym wybitnym pracom rozsławił Sądecczyznę. Urokliwe cerkwie rozsiane po Krynicy-Zdrój i okolicach, będące spuścizną Łemków, swą architekturą zachwycają nie tylko miłośników obiektów sakralnych, ale wszystkich turystów przybyłych w te strony. Znaną atrakcją jest najdłuższa w Polsce kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką, z której można podziwiać przepiękną panoramę Beskidów i Tatr Słowackich.

Miasto może pochwalić się bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. Corocznie odbywają się tu liczne imprezy o zasięgu krajowym i międzynarodowym, seminaria polityczne i naukowe, międzynarodowe spotkania ludzi kultury, sztuki i biznesu. Na szczególną uwagę zasługuje Festiwal im. Jana Kiepury prezentujący wielkie dzieła muzyczne, zaś największym wydarzeniem politycznym jest Forum Ekonomiczne, podczas którego elity polityczne podejmują dialog o przyszłości Europy i świata. Amatorów dobrej muzyki z pewnością zainteresują występy 9-osobowej Orkiestry Zdrojowej, będące istotnym elementem działalności kulturalnej Krynicy-Zdrój. Grupa koncertuje niemal przez cały rok w Sali Koncertowej Pijalni Głównej oraz w Muszli Koncertowej na Deptaku.

Krynica-Zdrój ma wiele do zaoferowania osobom poszukującym aktywnego wypoczynku. Okolica wręcz zachęca do korzystania z licznych szlaków turystycznych, edukacyjnych i rowerowych. Znajdziecie tu Państwo moc pomysłów na  spędzanie wolnego czasu  jak baseny, hala sportowa, korty tenisowe, park linowy, hala lodowiskowa, czy też tor gokartowy. Zimą można przekonać się, iż Krynica Zdrój to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce ze stokami Jaworzyny Krynickiej w roli głównej. Szusować można również na stokach mniejszych stacji narciarskich zlokalizowanych w Krynicy-Zdrój i najbliższych miejscowościach. Miłośnicy zimowych atrakcji podczas pobytu w miasteczku będą mogli również skorzystać z oferty kuligów, skuterów śnieżnych czy psich zaprzęgów.

 

Udogodnienia

 • Akceptujemy karty płatnicze
 • Internet
 • Masaż
 • Obiekt zakwalifikowany do wypoczynku dzieci i młodzieży
 • Ochrona
 • Pokoje dla niepalących
 • Pokoje typu studio
 • Przechowalnia nart
 • Rezerwacja on-line
 • Sejf
 • Siłownia
 • Udogodnienia do potrzeb osób niepełnosprawnych
 • Winda
 • Wyżywienie w obiekcie
 • Zabiegi lecznicze w obiekcie

Galeria zdjęć

   
więcej zdjęć
Sanatorium Zgoda
ul. Piłsudskiego 42
33-380 Krynica-Zdrój

tel. +48.18.4712076
tel. +48.18.4716373
fax: +48.18.4712076

internet: www.sanatoriumzgoda.pl
e-mail: marketing@sanatoriumzgoda.pl

Zapytaj o ofertę

termin

Oferta specjalna

TURNUS REHABILITACYJNY 2017

 

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda na mocy wpisów do rejestru Wojewody Małopolskiego uprawnione jest do organizowania turnusów rehabilitacyjnych oraz przyjmowania osób niepełnosprawnych z następującymi dysfunkcjami:
dysfunkcja narządu ruchu (w tym dla 9 osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), dysfunkcja narządu wzroku, schorzenia kręgosłupa, schorzenia laryngologiczne, schorzenia układu krążenia, schorzenia układu oddechowego, wady postawy, zaburzenia głosu i mowy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, upośledzenie umysłowe, choroba psychiczna, mózgowe porażenie dziecięce, choroby układu pokarmowego, choroby układu krwiotwórczego, choroby układu moczowo-płciowego, choroby narządów wydzielania wewnętrznego, choroby dermatologiczne, choroby neurologiczne, choroby reumatyczne, choroby kobiece, przewlekłe zapalenie trzustki, przewlekłe choroby wątroby, skolioza, padaczka, cukrzyca, alergia

 

Informacje na temat cen turnusów rehabilitacyjnych w roku 2017, dostępne na stronie: www.sanatoriumzgoda.pl

 

W cenie:

 • 14 noclegów
 • Całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem diet
 • Konsultacje lekarskie wpisowa i wypisowa
 • 2 zabiegi lecznicze dziennie (pn - sob)
 • 4 masaże manualne w turnusie
 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Gimnastyka grupowa pod okiem instruktora
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Wieczorek taneczny ze słodkim poczęstunkiem
 • Góralskie ognisko z kapelą regionalną
 • Zwiedzanie Krynicy-Zdrój z przewodnikiem turystycznym
 • Piesza wycieczka z kijkami na Jaworzynę Krynicką (w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych)
 • Nordic Walking – marsz grupowy do Parku Słotwińskiego
 • Zajęcia fitness
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Pogadanka na temat leczenia uzdrowiskowego w Krynicy-Zdroju
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Turnus rehabilitacyjny rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych
 • Gimnastyka grupowa nie podlega wymianie na inny zabieg
 • Atrakcje „pod gołym niebem” odbywają się w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

TURNUS REHABILITACYJNY PLUS 2017

 

Informacje na temat cen turnusów rehabilitacyjnych w roku 2017, dostępne na stronie: www.sanatoriumzgoda.pl

 

W cenie:

 • 14 noclegów
 • Całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem diet
 • Konsultacje lekarskie wpisowa i wypisowa
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie (pn - sob)
 • 7 masaży manualnych w turnusie
 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Gimnastyka grupowa pod okiem instruktora
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Wieczorek taneczny ze słodkim poczęstunkiem
 • Góralskie ognisko z kapelą regionalną
 • Zwiedzanie Krynicy-Zdrój z przewodnikiem turystycznym
 • Piesza wycieczka z kijkami na Górę Parkową
 • Nordic Walking – marsz grupowy do Parku Słotwińskiego
 • Zajęcia fitness
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Pogadanka na temat leczenia uzdrowiskowego w Krynicy-Zdroju
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Turnus rehabilitacyjny rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych
 • Gimnastyka grupowa nie podlega wymianie na inny zabieg
 • Atrakcje „pod gołym niebem” odbywają się w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

Tydzień dla Zdrowia 2017

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio: 845 zł/osoba
Pok 1-os w Studio: 895 zł
Pok 2, 3-os z łazienką: 895 zł/osoba
Pok 1-os z łazienką: 995 zł

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • Konsultacja lekarska
 • 2 zabiegi lecznicze dziennie (pn – sob)
 • 2 masaże manualne w turnusie
 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Gimnastyka grupowa pod okiem instruktora
 • Całodobowa opieka medyczna
 • 1 seans w Jaskini Solnej (300 metrów od sanatorium)
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Zajęcia fitness
 • Nordic Walking
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Oferta ważna od 14.01.2017 do 18.12.2017. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji
 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Istnieje możliwość wystawienia imiennego vouchera podarunkowego
 • Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku
  do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych
 • Gimnastyka grupowa nie podlega wymianie na inny zabieg
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa płatna gotówką w Recepcji

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

Tydzień dla Zdrowia PLUS 2017

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio: 995 zł/osoba
Pok 1-os w Studio: 1045 zł
Pok 2, 3-os z łazienką: 1045 zł/osoba
Pok 1-os z łazienką: 1145 zł

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • Konsultacja lekarska
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie (pn – sob)
 • 3 masaże manualne w turnusie
 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Gimnastyka grupowa pod okiem instruktora
 • Całodobowa opieka medyczna
 • 1 bilet wstępu do Strefy Odnowy Biologicznej (basen, sauna, jacuzzi, 300 metrów od sanatorium)
 • 1 seans w Jaskini Solnej (300 metrów od sanatorium)
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Zajęcia fitness
 • Nordic Walking
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Oferta ważna od 14.01.2017 do 18.12.2017. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji
 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Istnieje możliwość wystawienia imiennego vouchera podarunkowego
 • Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych
 • Gimnastyka grupowa nie podlega wymianie na inny zabieg
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa płatna gotówką w Recepcji

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

KOCHANYM RODZICOM 2017

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio: 945 zł/osoba
Pok 1-os w Studio: 995 zł
Pok 2, 3-os z łazienką: 995 zł/osoba
Pok 1-os z łazienką: 1095 zł

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • Niespodzianka w pokoju (bukiet kwiatów, butelka wina i słodycze)
 • Kosz owoców do pokoju lub codzienna popołudniowa herbatka z ciastkiem (do wyboru)
 • Konsultacja lekarska
 • 2 zabiegi lecznicze dziennie (pn – sob)
 • 2 masaże manualne w turnusie
 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Gimnastyka grupowa pod okiem instruktora
 • Całodobowa opieka medyczna
 • 1 bilet wstępu do Strefy Odnowy Biologicznej (basen, sauna, jacuzzi, 300 metrów od sanatorium)
 • 1 seans w Jaskini Solnej (300 metrów od sanatorium)
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Zajęcia fitness
 • Nordic Walking
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Oferta ważna od 14.01.2017 do 18.12.2017. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji
 • Po dokonaniu rezerwacji, zamawiającemu wysłany zostaje imienny voucher podarunkowy
 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku
  do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych
 • Gimnastyka grupowa nie podlega wymianie na inny zabieg
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa płatna gotówką w Recepcji

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Ferie 2017 w Krynicy-Zdroju

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio:  655 zł/os
Pok 1-os w Studio:  695 zł
Pok 2, 3-os z łazienką:  695 zł/os
Pok 1-os z łazienką:  765 zł

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • 1 bilet wstępu na ślizgawkę wraz z wypożyczeniem łyżew
 • 1 bilet wstępu do Muzeum Zabawek
 • 1 bilet wstępu do Strefy Odnowy Biologicznej (basen, sauna, jacuzzi, 300 metrów od sanatorium)
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Seans bajkowy dla dzieci (na życzenie)
 • Zestaw gier planszowych i karcianych do dyspozycji Gości
 • 10% rabatu na zabiegi lecznicze
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Oferta ważna od 14.01.2017 do 31.03.2017. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji
 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Istnieje możliwość wykupienia zabiegów leczniczych, po uprzedniej konsultacji lekarskiej (odpłatnej)
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji
 • Dzieci do lat 10 korzystają ze zniżki 10%, a dzieci do lat 10 pobierające połowę porcji wyżywienia korzystają ze zniżki 15%
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

WYPOCZYNEK dla Dużych i małych 2017

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio: 695 zł/osoba
Pok 1-os w Studio: 725 zł
Pok 2, 3-os z łazienką: 725 zł/osoba
Pok 1-os z łazienką: 795 zł

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • 1 bilet wstępu do Strefy Odnowy Biologicznej (basen, sauna, jacuzzi, 300 metrów od Sanatorium)
 • 1 seans w Jaskini Solnej (300 metrów od sanatorium)
 • Warsztaty florystyczne lub decoupage
 • Nordic Walking
 • Zajęcia fitness
 • Bezpłatna konsultacja lekarska
 • Voucher o wartości 50zł na zabiegi lecznicze
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Seans bajkowy dla dzieci (na życzenie)
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

 • Oferta ważna od 14.01.2017 do 18.12.2017. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji
 • Dopłata do pokoju po remoncie (pokój odnowiony) wynosi 5zł/osoba/doba
 • Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
 • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów leczniczych, zgodnych z zaleceniami lekarza
 • Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji
 • Dzieci do lat 10 korzystają ze zniżki 10%, a dzieci pobierające połowę porcji wyżywienia korzystają ze zniżki 15%
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klient

 

 

Lokalizacja noclegu

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Sanatorium Zgoda.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl