Sanatorium Zgoda

ul. Piłsudskiego 42, 33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48.18.4712076Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
tel. +48.18.4716373Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl
strona www
e-mail

Informacje o obiekcie

SANATORIUM  UZDROWISKOWE  ZGODA

 

 Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda usytuowane jest w centrum malowniczej Krynicy-Zdrój, w bliskiej odległości od słynnego deptaku, pijalni wód mineralnych i leczniczych, zielonych parków i licznych krynickich atrakcji.

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda specjalizuje się w kompleksowej rehabilitacji, leczeniu chorób przewlekłych oraz szeroko pojętej profilaktyce. 60-letnie doświadczenie w organizacji pobytów leczniczych pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Priorytetem naszych działań jest poprawa samopoczucia, sprawności, rozwijanie zainteresowań oraz stwarzanie warunków do wzajemnej integracji odwiedzających Gości.

 

Organizujemy przez cały rok:

·         3-tygodniowe turnusy sanatoryjne refundowane częściowo przez Narodowy Fundusz Zdrowia;

·         2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowane częściowo przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych;

·         2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne prywatne;

·         Tygodniowe wczasy zdrowotne prywatne;

·         Tygodniowe pobyty wypoczynkowe;

·         Pojedyncze noclegi z wyżywieniem.

 

Stosujemy różnorodne metody lecznicze:

·         Balneoterapia;

·         Peloidoterapia;

·         Hydroterapia;

·         Kinezyterapia;

·         Fizykoterapia;

·         Termoterapia;

·         Masaż leczniczy.

 

Do Państwa dyspozycji:

·         80 miejsc noclegowych w pokojach: 1, 2, 3-os oraz Studio 2+1, wyposażonych w TV,  telefon, radio, czajnik bezprzewodowy

·         Jadalnia

·         Profesjonalna baza zabiegowa

·         Sala gimnastyczna z elementami siłowni

·         Świetlica

·         Biblioteka

·         Internet bezprzewodowy

 

Ciesz się zdrowiem przez długie lata!

 


Odległość od centrum Krynicy 1 km

Opis pokoi

 

Kameralne sanatorium posiada 80 miejsc noclegowych.
Sanatorium oddaje do Państwa dyspozycji przytulnie urządzone pokoje 1, 2, 3-os oraz rodzinne pokoje typu Studio. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, zaś większość z nich posiada balkony. Dbając o zapewnienie Gościom komfortowego pobytu, każdy pokój wyposażono w telewizję, telefon, radio, czajnik elektryczny, ręczniki oraz bezprzewodowy Internet. Część pokoi jest  odpowiednio przygotowana na przyjęcie osób niepełnoprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Podczas pobytu w Sanatorium Goście mają możliwość korzystania z sali gimnastycznej z elementami siłowni, biblioteki, piłkarzyków, stanowiska komputerowego i bezprzewodowego Internetu.

 

Okolica

Kilka słów o  Krynicy-Zdrój

 

Krynica-Zdrój, często nazywana „Perłą Polskich Uzdrowisk” leży w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-720 m n.p.m. w malowniczej dolinie potoku Kryniczanka. Uzdrowisko otaczają zalesione wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej i Jasiennika. Najwyższym szczytem gminy Krynica-Zdrój, wznoszącym się na wysokość 1114m jest Jaworzyna Krynicka.

Położenie geograficzne Krynicy-Zdrój na południowych nasłonecznionych stokach, stwarza specyficzny mikroklimat leczniczy. Występują tu znaczne wahania temperatury i ciśnienia atmosferycznego w ciągu doby, duża ilość dni słonecznych w ciągu roku oraz długie otrzymywanie się pokrywy śnieżnej. Warunki te sprzyjają uprawianiu turystyki, rekreacji i sportu, w szczególności narciarstwa. Niewątpliwy wpływ na naturalne piękno krajobrazu Krynicy-Zdrój ma wysoki stopień zalesienia. Znajduje się tu aż 16 rezerwatów przyrody. Ogromnym atutem Krynicy-Zdrój jest wolne od zanieczyszczeń powietrze, zawierające znaczną ilość ozonu i olejków eterycznych o działaniu uodparniającym i bakteriobójczym.

Krynica-Zdrój sławę swą jako uzdrowisko zawdzięcza unikalnym w skali europejskiej wodom mineralnym i leczniczym.  Na obszarze uzdrowiska znajdują się 23 ujęcia wody, a do najbardziej znanych należą Jan, Zdrój Główny, Tadeusz, Słotwinka, Mieczysław, Zuber. Wybitne właściwości lecznicze i smakowe krynickich wód można poznać w pijalniach:

Pijalnia Główna (w centrum, przy Deptaku)

Pijalnia Mieczysław (w Starym Domu Zdrojowym)

Pijalnia Jana (w Parku Zdrojowym, u podnóża Góry Parkowej)

Pijalnia Słotwinka (w Parku Słotwińskim)

Specyficzne walory klimatyczne oraz wody mineralne Krynicy-Zdrój wykorzystywane są w leczeniu wielu schorzeń, w tym chorób układu trawienia, chorób układu moczowego, chorób układu krążenia, chorób krwi i układu krwiotwórczego chorób układu nerwowego, chorób przemiany materii, chorób kobiecych i innych.

Krynica-Zdrój to nie tylko leczniczy klimat, ale i niewyczerpane źródło imprez artystycznych, wyjątkowa architektura oraz niepowtarzalna atmosfera. Uzdrowisko i jego okolice obfitują w wiele ciekawych zabytków. Warto wstąpić do Muzeum Nikifora, krynickiego malarza prymitywisty, który dzięki swym wybitnym pracom rozsławił Sądecczyznę. Urokliwe cerkwie rozsiane po Krynicy-Zdrój i okolicach, będące spuścizną Łemków, swą architekturą zachwycają nie tylko miłośników obiektów sakralnych, ale wszystkich turystów przybyłych w te strony. Znaną atrakcją jest najdłuższa w Polsce kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką, z której można podziwiać przepiękną panoramę Beskidów i Tatr Słowackich.

Miasto może pochwalić się bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. Corocznie odbywają się tu liczne imprezy o zasięgu krajowym i międzynarodowym, seminaria polityczne i naukowe, międzynarodowe spotkania ludzi kultury, sztuki i biznesu. Na szczególną uwagę zasługuje Festiwal im. Jana Kiepury prezentujący wielkie dzieła muzyczne, zaś największym wydarzeniem politycznym jest Forum Ekonomiczne, podczas którego elity polityczne podejmują dialog o przyszłości Europy i świata. Amatorów dobrej muzyki z pewnością zainteresują występy 9-osobowej Orkiestry Zdrojowej, będące istotnym elementem działalności kulturalnej Krynicy-Zdrój. Grupa koncertuje niemal przez cały rok w Sali Koncertowej Pijalni Głównej oraz w Muszli Koncertowej na Deptaku.

Krynica-Zdrój ma wiele do zaoferowania osobom poszukującym aktywnego wypoczynku. Okolica wręcz zachęca do korzystania z licznych szlaków turystycznych, edukacyjnych i rowerowych. Znajdziecie tu Państwo moc pomysłów na  spędzanie wolnego czasu  jak baseny, hala sportowa, korty tenisowe, park linowy, hala lodowiskowa, czy też tor gokartowy. Zimą można przekonać się, iż Krynica Zdrój to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce ze stokami Jaworzyny Krynickiej w roli głównej. Szusować można również na stokach mniejszych stacji narciarskich zlokalizowanych w Krynicy-Zdrój i najbliższych miejscowościach. Miłośnicy zimowych atrakcji podczas pobytu w miasteczku będą mogli również skorzystać z oferty kuligów, skuterów śnieżnych czy psich zaprzęgów.

 

Udogodnienia

 • Akceptujemy karty płatnicze
 • Internet
 • Obiekt zakwalifikowany do wypoczynku dzieci i młodzieży
 • Ochrona
 • Pokoje typu studio
 • Przechowalnia nart
 • Rezerwacja on-line
 • Siłownia
 • Winda
 • Wyżywienie w obiekcie
 • Zabiegi lecznicze w obiekcie

Galeria zdjęć

   
więcej zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Oferta specjalna

 

 

FERIE w Krynicy-Zdrój 7 nocy

 

 

Liczne stoki narciarskie w Krynicy-Zdrój i okolicy gwarantują niezapomniane wrażenia amatorom sportów zimowych. Stacje narciarskie Jaworzyna Krynicka, Kompleks Narciarski Słotwiny, Ośrodek narciarski “Henryk SKI”, czy SŁOTWINY ARENA,  przystosowane są zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy.

 

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio:  655 zł/osoba
Pok 1-os w Studio:  695 zł
Pok 2, 3-os z łazienką:  695 zł/osoba
Pok 1-os z łazienką:  765 zł

 

 

W cenie pakietu oferujemy:

· 7 noclegów

· 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet

· Bilet wstępu na ślizgawkę wraz z wypożyczeniem łyżew

· Bilet wstępu do Muzeum Zabawek

· Całodobowa opieka medyczna

· Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Oferta ważna od 02.01.2018 do 30.03.2018. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

·         Zniżka dla dzieci do lat 10 z pełną porcją wyżywienia wynosi 10%, zniżka dla dzieci do lat 10 z połową porcji wyżywienia wynosi 15%

·         Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

************************************************************

WYPOCZYNEK W UZDROWISKU


Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą w Krynicy-Zdroju wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Okolica wręcz zachęca do korzystania z licznych szlaków turystycznych, edukacyjnych i rowerowych.

Pijalnie wód mineralnych, muzea, baseny, hala sportowa, korty tenisowe, park linowy, czy sankostrada,
to tylko niektóre z wielu atrakcji uzdrowiska.

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio:  695 zł/osoba
Pok 1-os w Studio:  725 zł
Pok 2, 3-os z łazienką:  725 zł/osoba

Pok 1-os z łazienką:  795 zł

 

 

W cenie pakietu oferujemy:

· 7 noclegów

· 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet

· Bezpłatna konsultacja lekarska

· Voucher o wartości 50zł na zabiegi lecznicze

· Całodobowa opieka medyczna

· Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Oferta ważna od 02.01.2018 do 18.12.2018. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Istnieje możliwość dokupienia pakietu 3 atrakcji (wstęp do Muzeum Zabawek, wstęp na basen, wstęp do jaskini solnej) w cenie 59zł

·         Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

·         Zniżka dla dzieci do lat 10 z pełną porcją wyżywienia wynosi 10%, zniżka dla dzieci do lat 10 z połową porcji wyżywienia wynosi 15%

·         Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

**************************************************************

 

WIELKANOC W UZDROWISKU

 

Przeżyj z nami wyjątkowe Święta Wielkanocne,

ciesz się rodzinną atmosferą i wypoczynkiem w malowniczej Krynicy-Zdrój.

 

29.03 – 04.04.2018 (6 noclegów)

 

Pok 2-os w Studio: 702 zł/osoba
Pok 1-os w Studio: 750 zł
Pok 2, 3-os z łazienką: 750 zł/osoba

Pok 1-os z łazienką: 846 zł

 

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 6 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
  Menu świąteczne w Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek
 • Niespodzianka w pokoju od Zająca Wielkanocnego
 • Konsultacja lekarska
 • 12 zabiegów leczniczych w czasie pobytu

Zakres zabiegów leczniczych wliczonych w cenę: zabiegi borowinowe, parafinowe, wodolecznicze, światłolecznicze, elektrolecznicze, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, masaż manualny

i mechaniczny i inne

 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Bilet wstępu do Muzeum Zabawek
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Oferta ważna od 29.03.2018 do 04.04.2018.

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Pobyt  rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. W cenę pobytu wliczonych jest

12    zabiegów leczniczych. Zabiegów nie wykonuje się pierwszego i ostatniego dnia pobytu, a także w

niedziele i dni świąteczne

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa płatna gotówką w Recepcji

***************************************************************

TURNUSY REHABILITACYJNE 2018
pełnopłatne i dofinansowane przez PFRON

 

 

Koszt turnusu uzależniony jest od wybranego pokoju i terminu pobytu.

 

Sezon niski: od 1456zł do 1862zł

Sezon wysoki: od 1638zł  do 2044zł

Turnus świąteczno-noworoczny: od 1792zł do 2198zł

 

W cenie turnusu:

·         14 noclegów

·         Całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem diet

·         Konsultacje lekarskie wpisowa i wypisowa

·         4 zabiegi lecznicze dziennie (pn-sob)
Zakres zabiegów leczniczych wliczonych w cenę: zabiegi borowinowe, parafinowe, wodolecznicze, światłolecznicze, elektrolecznicze, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, masaż manualny i mechaniczny i inne

·         Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)

·         Całodobowa opieka medyczna

·         Wieczorek taneczny ze słodkim poczęstunkiem

·         Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Istnieje możliwość dokupienia pakietu 3 atrakcji (biesiada przy ognisku, wstęp do Muzeum Zabawek i wstęp na basen) w cenie 79zł

·         Turnus rehabilitacyjny rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych

·         Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

 

**************************************************************

TURNUSY REHABILITACYJNE PLUS 2018
pełnopłatne i dofinansowane przez PFRON

 

 

Koszt turnusu uzależniony jest od wybranego pokoju i terminu pobytu.

 

Sezon niski: od 1750zł do 2165zł

Sezon wysoki: od 1932zł  do 2338zł

Turnus świąteczno-noworoczny: od 2086zł do 2492zł

 

W cenie turnusu:

·         14 noclegów

·         Całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem diet

·         Konsultacje lekarskie wpisowa i wypisowa

·         6 zabiegów leczniczych dziennie (pn-sob)
Zakres zabiegów leczniczych wliczonych w cenę: zabiegi borowinowe, parafinowe, wodolecznicze, światłolecznicze, elektrolecznicze, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, masaż manualny i mechaniczny i inne

·         Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)

·         Całodobowa opieka medyczna

·         Wieczorek taneczny ze słodkim poczęstunkiem

·         Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Istnieje możliwość dokupienia pakietu 3 atrakcji (biesiada przy ognisku, wstęp do Muzeum Zabawek i wstęp na basen) w cenie 79zł

·         Turnus rehabilitacyjny rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych

·         Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

 

***************************************************************

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA

 

Atrakcyjny pobyt z pełnym wyżywieniem i pakietem zabiegów leczniczych.
Z myślą o Twoim zdrowiu!

 

 

Koszt pobytu uzależniony jest od wybranego pokoju i terminu pobytu.

 

Sezon niski: od 805zł do 987zł

Sezon wysoki: od 868zł  do 1043zł

 

W cenie pakietu:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • Konsultacja lekarska
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie (pn – sob)

Zakres zabiegów leczniczych wliczonych w cenę: zabiegi borowinowe, parafinowe, wodolecznicze, światłolecznicze, elektrolecznicze, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, masaż manualny

i mechaniczny i inne

 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Oferta ważna od 02.01.2018 do 18.12.2018. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Istnieje możliwość dokupienia pakietu 3 atrakcji (wstęp do Muzeum Zabawek, wstęp na basen, wstęp do jaskini solnej) w cenie 59zł

·         Pobyt  rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku
do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych

·         Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

***********************************************************************************************

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA PLUS

 

Pragniesz poprawy zdrowia? Nie masz czasu na długie turnusy sanatoryjne?
Wybierz tygodniowy pobyt z intensywnym programem leczenia i rehabilitacji.

 

 

Koszt pobytu uzależniony jest od wybranego pokoju i terminu pobytu.

 

Sezon niski: od 959zł do 1141zł

Sezon wysoki: od 1022zł  do 1197zł

 

 

W cenie pakietu:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • Konsultacja lekarska
 • 6 zabiegów leczniczych dziennie (pn – sob)

Zakres zabiegów leczniczych wliczonych w cenę: zabiegi borowinowe, parafinowe, wodolecznicze, światłolecznicze, elektrolecznicze, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, masaż manualny

i mechaniczny i inne

 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Oferta ważna od 02.01.2018 do 18.12.2018. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Istnieje możliwość dokupienia pakietu 3 atrakcji (wstęp do Muzeum Zabawek, wstęp na basen, wstęp do jaskini solnej) w cenie 59zł

·         Pobyt  rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku
do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych

·         Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa, płatna gotówką w Recepcji

************************************************************

KOCHANYM RODZICOM

 

Istnieje tysiące powodów aby obdarować rodziców wyjątkowym prezentem.
Idealnym podarkiem mogą być wczasy zdrowotne, gdyż nie ma nic cenniejszego od zdrowia.

 

 

7 noclegów

Pok 2-os w Studio: 966 zł/osoba
Pok 1-os w Studio: 1015 zł
Pok 2, 3-os z łazienką: 1015 zł/osoba
Pok 1-os z łazienką: 1120 zł

 

 

W cenie pakietu oferujemy:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie z uwzględnieniem diet
 • Niespodzianka w pokoju (bukiet kwiatów, butelka wina i słodycze)
 • Kosz owoców do pokoju lub codzienna popołudniowa herbatka z ciastkiem (do wyboru)
 • Konsultacja lekarska
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie (pn – sob)

Zakres zabiegów leczniczych wliczonych w cenę: zabiegi borowinowe, parafinowe, wodolecznicze, światłolecznicze, elektrolecznicze, inhalacje, gimnastyka indywidualna i grupowa, masaż manualny

i mechaniczny i inne

 • Kuracja pitna w pijalniach wód mineralnych (1 karnet)
 • Całodobowa opieka medyczna
 • Internet bezprzewodowy

 

Warto wiedzieć że:

·         Oferta ważna od 02.01.2018 do 18.12.2018. Dogodny termin pobytu ustala się podczas rezerwacji

·         Po dokonaniu rezerwacji, zamawiającemu wysłany zostaje imienny voucher podarunkowy

·         Dopłata do pokoju odnowionego wynosi 4zł/osoba/doba

·         Istnieje możliwość dokupienia pakietu 3 atrakcji (wstęp do Muzeum Zabawek, wstęp na basen, wstęp do jaskini solnej) w cenie 59zł

·         Pobyt  rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu

·         Zabiegi lecznicze ustalane są podczas konsultacji lekarskiej. Zabiegi odbywają się od poniedziałku
do soboty z wyłączeniem dnia przyjazdu, wyjazdu oraz dni świątecznych

·         Koszt dodatkowy stanowi opłata uzdrowiskowa płatna gotówką w Recepcji

 

Oferty na 2017 rok dostępne na stronie internetowej www.sanatoriumzgoda.pl

 

Lokalizacja noclegu

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Sanatorium Zgoda.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl