W programie:
Ramowy rozkład jazdy:
9:00 – odjazd ze stacji Nowy Sącz,
9:10 – 09:30 – postój na stacji Stary Sącz
10:00 – 10:20 – postój na stacji Piwniczna-Zdrój
11:10 – 11:50 – postój na stacji Muszyna
12:00 – przyjazd do stacji Krynica Zdrój
12:00 – 16:45 – program atrakcji w Krynicy Zdroju, Uwaga! Skład będzie kursował dwa razy między Krynicą a Muszyną – przejazdy ogólnodostępne, rozkład jazdy w trakcie przygotowania
16:45 – odjazd ze stacji Krynica – Zdrój w drogę powrotną
19:15 – przyjazd do stacji Nowy Sącz
Możliwość kupienia biletów na stronie: http://kolejegalicyjskie.pl/ >>>
Szczegółowy rozkład jazdy zostanie przesłany uczestnikom przejazdu po zatwierdzeniu przez PKP Polskie Linie Kolejowe, powyższe godziny mogą ulec niewielkim przesunięciom.
Data od: 2016-06-05 do: 2024-04-25
. więcej
Data od: 2016-06-20 do: 2024-04-27
. więcej
Data od: 2016-06-20 do: 2024-04-29
. więcej
Data od: 2016-06-20 do: 2024-04-29
. więcej
Data od: 2016-06-21 do: 2024-05-05
. więcej
Data od: 2016-06-21 do: 2024-05-04
. więcej
Data od: 2016-06-22 do: 2024-05-03
. więcej
Data od: 2016-06-23 do: 2024-05-04
. więcej
Data od: 2016-06-29 do: 2024-05-11
. więcej
Data od: 2016-06-29 do: 2024-05-13
. więcej