Pontolandia - spływy kajakami i pontonami

Jeśli marzą Państwo o spędzeniu niezapomnianych chwil w okolicy Krynicy Zdroju i Doliny Popradu , jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, trafili Państwo w dobre ręce!

 

Nasza oferta obejmuje organizację pobytu od noclegu aż po zapewnienie atrakcji, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.
W każdym naszym działaniu łączymy , miłość do natury, pasję, profesjonalizm z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami naszych Klientów.
   
 Organizujemy:

  •     rafting na rzece Poprad (spływy pontonami i kajakami),
  •     ognisko lub grill po zakończeniu spływu
  •     noclegi

Spływ Popradem to niezapomniana wyprawa jedną z najpiękniejszych rzek w Polsce wijącą się pomiędzy wzgórzami, odsłaniając skały wysokie na kilkanaście metrów. Lasy schodzą swą zielenią do samej rzeki, łąki swymi kolorami i zapachem zapierają dech w piersi. To wszystko w ciszy zmąconej tylko śpiewem ptaków, szumem drzew i pluskiem wody.Chociaż Poprad to rzeka górska jest bardzo bezpieczna dlatego spływ jej meandrami jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu nie tylko dla poszukiwaczy przygód ,ale także dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych ale też ludzi szukających spokoju i relaksu.

 

Spływy kajakami

Spływ Doliną Popradu KAJAKAMI PNEUMATYCZNYMI to propozycja zarówno dla grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych, osób ceniących spokój i samodzielność, dla poszukujących nowych wyzwań. Do Waszej dyspozycji posiadamy wygodne, lekkie, stabilne kajaki pneumatyczne 1-2 lub 3 osobowe, przystosowane do spływów kajakowych po rzekach górskich.W przeciwieństwie do kajaków poliuretanowych nasze kajaki , choć nieco wolniejsze ,są dużo lżejsze bardzo wygodne i praktycznie niezatapialne.Wolno płynący nurt Popradu z licznymi rozlewiskami , oraz szczególne właściwości naszych kajaków powodują ,że ta oferta szczególnie dedykowana jest dla osób płynących z dzieckiem,oraz bez kajakowego doświadczenia.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Nautica Janusz Padula
Powroźnik 27 A,
33-370 Muszyna
tel.  668394563
tel.  510304024
e-mail: info.nautica@wp.pl