RODZINNY RAJD ROWEROWY "Dolinami Muszynki i Kryniczanki" - 18 sierpnia 2018r.

Data od: 2018-06-20 do: 2018-08-18

.

Serdecznie zapraszamy na

 

PIERWSZY RODZINNY RAJD ROWEROWY

DOLINAMI MUSZYNKI I KRYNICZANKI

 

18.08.2018r. (sobota) godz. 15:00

 

Rajd ma charakter rodzinnej wyprawy - od wnucząt do dziadków - po trasie ścieżki rowerowej prowadzącej przepięknymi okolicami od Muszyny do Krynicy Dolnej wzdłuż rzek Muszynka i Kryniczanka.

 

Uroczysty start o godz. 15:00 z placyku przy Zdroju pod Basztą nad Muszynką (punkt nr. 1 na mapie) z punktem docelowym w Krynicy Dolnej (punkt nr. 2 na mapie) oraz zakończeniem na Placu Zabaw w Podjastrzębiku (punkt nr. 3 na mapie).

 

RAJD SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

Etap I: SOKOLIKI

Etap obowiązkowy, liczy 2,5km i biegnie od punktu startu do placu zabaw w Podjastrzębiku. Wszyscy, którzy go ukończą otrzymują tytuł "Sokolik" oraz specjalny znaczek i zielony stępel na rękę.

 

Etap II: ORLĘTA

Etap dobrowolny, liczy w sumie 6km i biegnie od placu zabaw w Podjastrzębiku do Krynicy Dolnej i z powrotem na plac zabaw. Wszyscy, którzy go ukończą otrzymują tytuł orlątko oraz specjalny znaczek i czerwony stępel na rękę.

 

 

ZAKOŃCZENIE RAJDU:

To wspólna zabawa, gry i konkursy od godz. 16:00 dla dzieci i dorosłych na placu zabaw w Podjastrzębiku przy muzyce i grillu oraz mecz piłkarski młodych uczestników rajdu "Muszyna i Krynica kontra reszta świata".

 

Specjalne nagrody dla najmłodszych i najstarszych uczestników rajdu oraz największych rodzinnych zespołów'

 

Przypominamy o obowiązkowych kaskach dla młodych uczestników rajdu, zarówno jadących samodzielnie, jak i na siodełkach rowerów rodziców.

 

Opiekę medyczną sprawuje firma eRmed.

Najbliższe wydarzenia