facebook instagram

19 LUTEGO 2022 r. - 6. edycja Ligi Kubusiowego Narciarza (SŁOTWINY ARENA)

Data od: 2017-12-06 do: 2022-02-19

.

 

Tej zimy, już po raz szósty, odbędzie się Liga Kubusiowego Narciarza, czyli seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina.

W styczniu i lutym 2022 r. odbędzie się kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza.

Zawody dla młodych sportowców z roczników 2008-2018 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina.

Zawody inaugurujące Ligę Kubusiowego Narciarza odbędą się 15 stycznia na stokach ośrodka Czarny Groń w Rzykach.

Będzie to pierwsza okazja na sprawdzenie swoich sił w kubusiowym slalomie gigancie. Kolejne zawody będą miały miejsce w ośrodkach: Kasina Ski (29 stycznia), Kurza Góra w Kurzętniku (5 lutego), Skolnity w Wiśle (12 lutego), a wielki finał zaplanowano na 19 lutego w Krynicy Zdrój na stokach ośrodka Słotwiny Arena.

Marka Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale też aby nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dla młodych zawodniczek i zawodników Kubuś przygotował upominki w postaci pakietów startowych, a dla najlepszych w każdej grupie wiekowej – atrakcyjne nagrody, w tym Pingwin PASS 365 Ski&BIKE oraz kubusiowe gadżety.

Dodatkowo w czasie zawodów zaprosimy do strefy zimowych aktywności, gdzie Kubuś wraz z Pingwinem - maskotką stoków, zadbają o niepowtarzalną rozrywkę w czasie zawodów.

Zimowe aktywności z Kubusiem, bitwy na śnieżki z Pingwinem, rzucanie do celu, to tylko niektóre zabawy, które czekają na zawodników i ich rodziny.

 

Zapisy na zawody odbywają się dwutorowo – online oraz w biurze zawodów, w dniu wydarzenia.

Organizatorzy zachęcają do rejestracji młodych zawodników online, ponieważ o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie niezbędne informację dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy rozkład jazdy zawodów znajduje się na stronie ligakubusiowegonarciarza.pl.

Przed nami zima pełna emocji i sportowych wyzwań, spędźcie ją razem z Kubusiem!

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno młodych narciarzy jak i snowboardzistów!

 

Kalendarz zawodów:

15.01.2022 - Czarny Groń - Rzyki

29.01.2022 - Kasina Ski - Kasina Wielka

05.02.2022 - Kurza Góra- Kurzętnik

12.02.2022 - Skolnity - Wisła

19.02.2022 - Słotwiny Arena - Krynica Zdrój. Finał

 

 

Szczegóły i zapisy: ligakubusiowegonarciarza.pl

kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl

Najbliższe wydarzenia