facebook instagram

24 LUTEGO 2024 r. - LIGA KUBUSIOWEGO NARCIARZA 2024 na stokach Grupy Pingwina

Data od: 2016-05-15 do: 2024-02-24

.

LIGA KUBUSIOWEGO NARCIARZA 2024 na stokach Grupy Pingwina

 

 

 

DATA: 24 LUTEGO 2024 r.

 

MIEJSCE: Słotwiny Arena (finał)

 

 

 

Nowy rok i kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza przed nami! Młodzi narciarze  i snowboardziści będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w serii zawodów organizowanych na stokach narciarskich Grupy Pingwina.

Zawody narciarskie dla dziewcząt i chłopców w wieku od 4 do 13 lat, podzielone są
na 4 grupy wiekowe, zaś zawody snowboardowe na dwie. Rywalizacja trwa podczas ferii zimowych i zaplanowanych jest pięć edycji. W tym roku inauguracja zawodów odbędzie się 20 stycznia na stoku Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach, czyli największym ośrodku narciarskim w północnej Polsce.

Kolejne zawody Kubusiowego slalomu odbędą się w ośrodkach: Skolnity w Wiśle
(3 lutego), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (10 lutego), Czarny Groń w Rzykach (17 lutego) oraz Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju (24 lutego), gdzie również będzie miał miejsce WIELKI FINAŁ i rozdanie nagród w klasyfikacji generalnej!

Kubusiowe zawody są darmowe, dla wszystkich uczestników przygotowano małe upominki w postaci pakietów startowych z produktami marki Kubuś, a każdy uczestnik zostanie poczęstowany przekąskami i ciepłą herbatą.

Dla najlepszych zawodniczek i zawodników Kubuś i jego partnerzy przygotowali atrakcyjne nagrody. W Klasyfikacji Generalnej, jak co roku będą do zdobycia najcenniejsze nagrody, w tym całoroczne karnety na stoki narciarskie, upominki od marki Kubuś oraz sprzęt sportowy marek SALOMON i ATOMIC.

Dodatkowo w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana kategoria dla dzieci
z niepełnosprawnościami.

Marce Kubuś i Grupie Pingwina zależy, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, otwarte na integrację z rówieśnikami i zasmakowały sportowej rywalizacji. W czasie zawodów w strefach zimowych aktywności Kubuś wraz z maskotką stoków – Pingwinem zadbają o niepowtarzalną atmosferę i dobrą zabawę. Postarają się stworzyć
z zawodnikami niezapomniane wspomnienia!

 

Zapisy na poszczególne zawody odbywają się online. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy program imprezy znajdują się na stronie internetowej: www.ligakubusiowegonarciarza.pl

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno młodych narciarzy, jak i snowboardzistów. Czeka nas świetny czas spędzony aktywnie!

KALENDARZ ZAWODÓW:

·         20 stycznia 2024 - Kurza Góra,

·         3 lutego 2024– Skolnity,

·         10 lutego 2024- Kasina Ski,

·         17 lutego 2024 - Czarny Groń,

·         24 lutego 2024 - Słotwiny Arena.

Szczegóły i zapisy: ligakubusiowegonarciarza.pl 

kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl 

 

Kontakt:

Grzegorz Lenartowicz

Dyrektor ds. komunikacji w Grupie Pingwina