facebook instagram

Pieszo


Opis


Krynica i okolice są bez wątpienia niewyczerpanym źródłem inspiracji zarówno do krótkich rekreacyjnych spacerów, jak również do poważniejszych pieszych wypraw, a bogata oferta atrakcji sprosta gustom zarówno zapalonych piechurów jak i gości nastawionych na familijno – edukacyjne cele swoich wycieczek.

 

Ze względu na dużą liczbę oznakowanych szlaków turystycznych wraz z dostępnymi schroniskami – zaplanowanie zarówno czasu wyprawy jak i stopnia jej trudności nie powinno stanowić problemu, a jak powszechnie wiadomo, ten rodzaj rekreacji nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności ani specjalistycznego sprzętu.

 

Jednakże aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających turystów, w ofercie lokalnych wypożyczalni znajduje się również sprzęt do uprawiania Nordic Walking.

 

Nie pozostaje więc nic innego jak zobaczyć na własne oczy cudowne krajobrazy które można podziwiać ze szczytów Jaworzyny, Góry Parkowej i wielu innych, mniejszych czy większych wzniesień.

 

Plan miasta i okolic >>

 

Szlaki turystyczne >>

 

Propozycje pieszych wycieczek >>


Ścieżki edukacyjne i przyrodnicze >>

 

Schroniska górskie >>

 

Punkty widokowe >>

 

Dekalog turysty >>

 

Wypożyczalnie kijów - Nordic Walking >>

Dane kontaktowe


Pieszo

e-mail: pttkkrynica@onet.eu

Zapytaj o ofertę

Oferty noclegów

  •   Odetchnij od wielkomiejskiego zgiełku i odkryj swój osobisty raj na Wichrowym Wzgórzu!   Góralskie Chaty, luksusowe Apartamenty wraz ze strefą SPA i kawiarnią Baciarka to  wszystko w j ...więcej

  • Małopolanka & Spa powstały w 1924 roku służy nieprzerwalnie Gościom wizytującym Krynicę Zdrój.   Usytuowany na Deptaku Głównym w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury uzdrowiskowej je ...więcej