facebook instagram
wróć do listy noclegów

Cieśla Krystyna

Powroźnik 142a, 33-370 Powroźnik
tel. Powiedz, że dzwonisz z www.krynica.pl

Informacje o obiekcie

Dom położony w Popradzkim Parku Krajobrazowym na szlaku łemkowskich cerkwi w Powroźniku, nieopodal rzeczki Muszynki. Blisko las, wokół piękny górski krajobraz.

Więcej informacji

więcej informacji na stronie www >>
e-mail: sziwa02@interia.pl

Opis pokoi

Gospodarze oferują w samodzielnym domu 3 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje czteroosobowe oraz pokój wypoczynkowy, w którym można oglądać TV, TV satelitarną, korzystać z Video lub posłuchać radia.

Do dyspozycji gości łazienka, 2 WC na korytarzu oraz osobna wyposażona kuchnia, w której goście mogą przyrządzać posiłki.

Gospodyni nie oferuje wyżywienia.

Cennik

Cały sezon od 30.00 do 50.00 PLN / osoba

UWAGA! Obowiązuje dodatkowa opłata miejscowa stawka dzienna: Krynica - Zdrój: 5,40 zł. Tylicz: 2,30 zł. Żegiestów: od 0 do 7 lat 0,00 zł ; od 8 do 18 lat 2,00 zł ; od 19 lat 5,40 zł.

Okolica

Obok domu dzieci znajdą plac do zabaw a właściciele samochodów bezpieczne miejsce do ich zaparkowania.

Można skorzystać z pobliskiej stołówki. U gospodarzy można zakupić jajka, warzywa, mleko natomiast w sąsiedztwie dodatkowo miód z pasieki sąsiada.

Doskonałe warunki wypoczynku zarówno latem jak i zimą.

W pobliżu stadnina koni, kort tenisowy, kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką, przejście graniczne ze Słowacją, rozlewnia wód mineralnych, szlaki turystyczne i rowerowe, kąpieliska.

Można przeżyć niezapomniane wrażenia podczas spływu kajakowego Popradem, można wędkować i chodzić na grzyby.

Zimą gospodarze oferują kulig, ogniska a latem grilowanie, potańcówki na wolnym powietrzu przy kapeli ludowej, śpiewanie łemkowskich piosenek przy ognisku.

Oferta dla ludzi wypoczywających w towarzystwie ulubionych zwierząt domowych. Z domownikami można porozumieć się również w języku rosyjskim, angielskim i łemkowskim. Gospodarze zapraszają gości chcących wypocząć w miłej domowej atmosferze przez cały rok.

Udogodnienia

  • Miejsce do grillowania
  • Parking
  • Plac zabaw

Galeria zdjęć

Zapytaj o wolny termin

Odpowiedzialność za zawarte w powyższej ofercie informacje, ich aktualność i wiarygodność ponosi Cieśla Krystyna.
Krynica.pl jako podmiot świadczący usługę hostingu ofert w Bazie noclegowej nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.
Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do info@krynica.pl