facebook instagram

Pensjonat Małopolanka & SPA

 

 

 

 

 

 

Boutique Group J. Migacz, T. Prusak Sp. K. jako beneficjent Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego realizuje projekt  pn. „Przebudowa Pensjonatu Małopolanka & Spa w Krynicy – Zdroju w celu wykorzystania zasobów regionalnych Beskidu Sądeckiego w aspekcie prozdrowotnym”. Dofinansowanie zostało pozyskane z RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 6 – Dziedzictwo regionalne, Działanie 6.3 – Rozwój wewnętrznych potencjałów regionu, Poddziałanie 6.3.2 – Wsparcie miejscowości uzdrowiskowych. Projekt podniósł konkurencyjność i atrakcyjność turystyczną obiektu poprzez wprowadzenie do oferty spa prozdrowotnych zabiegów leczniczych wykorzystujących zasoby regionalne, a także wprowadzenie wyrobów regionalnych do oferty gastronomicznej. 

 

Projekt realizowany jest w Pensjonacie Małopolanka & SPA przy Bulwarach Dietla 13 w Krynicy Zdroju, który powstał w 1924 roku. Zachowany wystrój z tamtych lat wciąż zachwyca, a położenie przy krynickim deptaku sprawia, że jest idealnym miejscem na wypoczynek.

Obiekt wyposażony jest w znakomite zaplecze zabiegowo – pielęgnacyjne, składające się z gabinetu hydromasażu oraz sauny parowej i suchej.  Pensjonat z myślą o swoich gościach  oferuje organizację romantycznych pakietów spa dla dwojga, pakietów dla seniorów, jak również kameralnych spotkań biznesowych. Pensjonat posiada szeroki wachlarz zabiegów wykorzystujących lokalne surowce naturalne oraz nowoczesne techniki zabiegowe. Nowa oferta wykorzystuje w zabiegach: sól bocheńską, solankę, wodę mineralną, wodę termalną, korę świerkową, olejki eteryczne do aromaterapii, woreczki limbowe, przetwory z jabłek, borowinę, torf, ił leczniczy, kamienie półszlachetne, kamienie bazaltowe i kozie mleko.

 

 

Pensjonat Małopolanka & SPA świadczy usługi hotelarskie oraz gastronomiczne.

Pensjonat cechuje się wysokim standardem, między innymi ze względu na niepowtarzalną jakość regionalnych surowców,  wykorzystywanych w ofercie spa.

Wymienione powyżej atuty pozwalają na konkurowanie nie tylko na rynku małopolskim, ale również na rynku ogólnopolskim. Podsumowując, warto dołączyć do grona gości Pensjonatu Małopolanka & SPA i przekonać się, jak niezwykłym doświadczeniem będzie wypoczynek w tym miejscu.

 

 

 

BOUTIQUE GROUP J. Migacz, T. Prusak Sp. k.

33-380 Krynica-Zdrój, ul. Bulwary Dietla 13, tel.(18) 471 58 96, fax. (18) 477 73 25

KRS: 0000627673, NIP: 7343541064, REGON: 364942125

www.malopolanka.eu  e-mail: jarek@malopolanka.eu