facebook instagram

Tylicz-Ski

STACJA NARCIARSKA TYLICZ Sp. z o.o.  

Biuro: ul. Boczna 4, 33-383 Tylicz

Stoki znajdują się w Tyliczu przy ul. Wolności stanowiącej drogę Tylicz - Powroźnik

www.tylicz.ski

mail:  info@tylicz.ski

 

Stacja Narciarska „Tylicz” znajduje się na granicy Beskidu Sądeckiego, w południowo-wschodniej części Małopolski niedaleko Krynicy. Sama miejscowość Tylicz znajduje się na wysokości 580 m n.p.m. w dolinie potoków Muszynka i Mochnaczka, natomiast tereny narciarskie zlokalizowane są na zboczach liczącego 770 m. n.p.m. Bradowca.

Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, spokojna okolica, dobry dojazd i konkurencyjne ceny noclegów zapewniają udany wypoczynek w gronie rodziny
i przyjaciół. Stacja Narciarska „Tylicz” jest również idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. W pobliżu parkingów znajduje się gospoda Gościniec Top-Ski,  w której można się ogrzać i zjeść smaczny posiłek.

Trasy narciarskie:

Ośrodek dysponuje 3 osobową  koleją krzesełkową o długości 750 m., nową 4 osobową koleją o długości 550 ma także  dwoma wyciągami orczykowymi oraz bezpiecznym, przeznaczonym dla najmłodszych narciarzy, wyciągiem Baby Ski. Na uwagę zasługuje nowy wyciąg taśmowy SunKid i przestronna polana do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Zmodernizowane i niezwykle urozmaicone trasy narciarskie zadowolą zarówno zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa.