facebook instagram

Wyjazdy dla firm

Wyjazdy firmowe stały się w ostatnich czasach znakomitym sposobem na docenienie oraz nagrodzenie pracowników, co sprzyja zwiększeniu ich lojalności wobec pracodawcy oraz motywuje do osiągania coraz lepszych wyników.

Imprezy integracyjne to również niepowtarzalna okazja na ocieplenie relacji pomiędzy pracownikami, a dobra atmosfera w miejscu pracy zmniejsza poziom stresu i pozwala lepiej wykonywać powierzone obowiązki. Po dobrze zorganizowanym wyjeździe uczestnicy wracają zrelaksowani, pełni sił i zapału do podejmowania nowych wyzwań w pracy.

Krynica-Zdrój jest miejscowością świetnie nadającą się na organizację wyjazdu firmowego
i dostarcza w tym zakresie usługi na najwyższym poziomie.

                                  


 
Baza noclegowa
Krynicy jest bardzo bogata - poczynając od luksusowych SPA, poprzez hotele, apartamenty, pensjonaty i inne ośrodki oferujące różne możliwości wypoczynku w górskim klimacie. Wg ostatniego raportu GUS za 2012r. Krynica znajduje się na 2 miejscu, tuż za Zakopanem, wśród najpopularniejszych miejscowości w polskich górach, z ponad  1 mln noclegów udzielonych w obiektach turystycznych.

Krynica świetnie sprawdza się po kątem atrakcji koniecznych dla udanego wypadu w góry, zapewniając niezapomniane wrażenia.

Wyjątkowym zimowym pomysłem, dostępnym jedynie w górach jest zorganizowanie zawodów dla pracowników w narciarstwie zjazdowym. Na wybranej stacji narciarskiej zostaje wówczas specjalnie wydzielona trasa, na której uczestnicy startują w slalomie, z pełnym pomiarem czasu przejazdu. Każdy uczestnik może otrzymać odznaczenie, medal i dyplom, które na pewno pozostaną niezapomnianą pamiątką.Rozwijająca się lokalnie infrastruktura narciarstwa biegowego oferuje inną możliwość do sportowej rywalizacji pracowników – zawody w narciarstwie biegowym. Kilometry tras biegowych pozwolą zorganizować wyścigi dla różnych grup zaawansowania, jak również grupowe lekcje z instruktorem. Jedno jest pewne – satysfakcja i dobra zabawa gwarantowana.

Ciekawą propozycją jest połączenie obydwu profili narciarstwa – zjazdowego i biegowego w jedną olimpiadę zimową dla pracowników firmy, która może zostać dodatkowo urozmaicona innymi konkurencjami (np. zimowy tor przeszkód lub sztafeta saneczkowa).

Kuligi z  biesiadą, pochodniami i muzyką góralską są nieodłącznym elementem wyjazdu integracyjnego, w trakcie których goście mogą podziwiać pokaz tańców góralskich. Piękne krajobrazy, drzewa zasypane śniegiem oraz różnorodność górskich polnych dróg to również dodatkowy atut organizacji pięknego wieczoru.
                                  


 Dla sympatyków ekstremalnych wrażeń Krynica ma przygotowaną ofertę wypraw skuterami śnieżnymi. Taka zimowa przygoda przewiduje dwie zróżnicowane pod względem trudności trasy – od początkowo łatwej, widokowej do trudniejszej z podjazdami – w zależności od umiejętności uczestników. W czasie takiej wyprawy warto zatrzymać się na krótką przerwę na gorącą herbatę w punkcie widokowym z panoramą gór.

Ciekawym dodatkiem do wyprawy na skuterach może być zabawa na zasadach survivalu zimowego łącząca zasady przetrwania w trudnych warunkach, orientację w terenie oraz element współdziałania grupy. Inną okazją do przeżycia przygody w górach może być pozorowana akcja ratunkowa we współpracy ze specjalistami ratownictwa górskiego.

Niezapomniane przeżycia dostarczą również snowrafting (zjazd na pontonach ze stoku), snowtubing  (wyścigi na dmuchanych śnieżnych dętkach), snow zorbing (staczanie się ze zbocza w ogromnej, dmuchanej kuli) a nawet wycieczki ratrakiem!

SkiTouring to kolejna atrakcja w Krynicy dla zwolenników nart, którzy mogą dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc i zachwycać się wspaniałymi krajobrazami, pasjonatom codziennego biegania można zaproponować np. nocne biegi z oświetleniem latarkami-czołówkami lub marsze nordic-walking. Ponadto dla wprawionych sportowców pół-profesjonalistów ( o takich nie mogliśmy zapomnieć ) istnieje możliwość połączenia narciarstwa biegowego i biegania. Taka aktywność fizyczna pozwoli podczas wyjazdu podtrzymać formę budowaną w siłowniach i klubach fitness.

                                  Spokojniejszą opcją spędzenia dnia mogą być zimowe warsztaty fotograficzne albo kulinarne, w które łatwo można wpleść zajęcia typu team building.

Uzdrowiskowy charakter Krynicy dostarcza szerokich możliwości na skorzystanie z odnowy biologicznej po dniu pełnym wrażeń. Wiele krynickich obiektów SPA gwarantuje najwyższy poziom zabiegów pielęgnacyjnych.

Krynica-Zdrój wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich gości,  proponując wypoczynek na najwyższym poziomie począwszy od wysokiego standardu bazy noclegowej, mocy atrakcji do spędzania wolnego czasu, a skończywszy na zdrowotnych korzyściach dla naszego ciała, które umożliwi baza SPA i górski klimat.